22_04_2013_zajęcia_pozalekcyjne

Sportowe zajęcia pozalekcyjne w SAT

Z proponowanych dodatkowych zajęć sportowych w roku szkolnym 2012/13 największą popularnością cieszą się lekcje na siłowni CALYPSO, odbywające się w poniedziałki, środy i piątki w godz.15.00 – 17.00; dodatkowo w piątek w godz.17.00 – 18.30 specjalne zajęcia dla dziewcząt prowadzi pani Julia Byczkowska.

Przez pierwsze półrocze z siłowni skorzystało 29 uczniów, głównie z klas II i III LO. Na wyróżnienie zasługują także uczniowie klasy I GIM, którzy bardzo pozytywnie swoją obecnością i aktywnością włączyli się do naszego programu.  Uczniowie najbardziej zaangażowani w zajęcia to: Kornelia Staniszewska, Valentyn Devyatkin, Bartosz Płatek, Maciej Jankowski, Thomas Kasica, Borys Osina, Kevin Jazy, Jan Zalesiński, Oskar Tambor, Sława Seklecka, Ivar Ledwożyw, Wojciech Chylewski, Michał Śmigiel, Waldemar Wąsowski i Weronika Gonciarz. Czekamy na powrót dwóch sympatycznych dziewcząt z I GIM: Sandry Berlach-Tukalskiej i Darii Mędrzyckiej. Z grona nauczycielskiego 100% obecnością i zaangażowaniem wyróżnia się Karolina Szwarc-Kordowska, która bardzo mi pomaga swoją obecnością w prowadzeniu zajęć i panowaniu nad grupą.

Wtorkowe zajęcia siatkówki to nauczanie i doskonalenie podstawowych elementów gry, ale także piękna integracja uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Bardzo dziękuję nauczycielom – paniom: Basi Durajewskiej, Joli Berdowskiej, Karolinie Szwarc-Kordowskiej, Julii Byczkowskiej i panom: Mieczysławowi Cherkowi i Marcinowi Szmuniewskiemu, za odzew na mój apel i włączenie się do wspólnej zabawy. Rozegrany w grudniu mecz uczniowie – nauczyciele i planowane w kwietniu oraz czerwcu mecze rewanżowe na plaży dostarczą dużo emocji i niezapomnianych wrażeń.

W poniedziałki i piątki w godz.16.20 – 17.00 na krytej pływalni w Sopocie odbywają się zajęcia z pływania prowadzone przez Agnieszkę Suchcicką, będące doskonałą formą doskonalenia wszystkich stylów pływackich oraz regeneracji po wyczerpujących treningach .

We wtorki i czwartki w godz.16.00 – 17.30 na kameralnej sali szkoły prowadzone są zajęcia z samoobrony, poprawiające kondycję i koordynację ruchową, ale przede wszystkim mają istotny wpływ na bezpieczeństwo uczniów.

Bardzo dziękuję dyrektorowi szkoły, panu Andrzejowi Szczepańskiemu, i pani dyrektor, Annie Witkowskiej, za wdrożenie programu dodatkowych zajęć sportowych i dbałość o rozwój fizyczny i prozdrowotny naszej młodzieży. W roku szkolnym 2012/13 odczuwam wielką satysfakcję z pracy i zauważalnych postępów uczniów SAT.

Józef Kamiński, trener – koordynator

 

Powrót

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram417