15_03_2015_kfon

SAT na konferencji KFON w Gdyni

Od 12 do 14 marca 2015 r. obywała się w Szkole Morskiej w Gdyni Konferencja Sprawozdawczo – Wyborcza Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej „Jak działamy na rzecz wszechstronnego rozwoju ucznia poprzez różne formy innowacji – wymiana doświadczeń”. Uczestniczyli w niej dyrektorzy szkół prywatnych z całej Polski i organy prowadzące oraz Joanna Kluzik-Rostkowska, Minister Edukacji Narodowej, Elżbieta Wasilenko, Pomorska Kurator Oświaty, Bartosz Bartoszewicz, Wiceprezydent Miasta Gdyni ds. edukacji i zdrowia.

W panelu „Innowacyjne metody pracy dydaktycznej jako odpowiedź szkół na zmieniającą się rzeczywistość” uczestniczyli przedstawiciele Sopockiej Akademii Tenisowej: Anna Witkowska, Katarzyna Sochaj, Małgorzata Gierjatowicz, Aleksandra Letachowicz, Andrzej Szczepański, Bartosz Byczkowski, trener Henryk Kornas oraz Kamil Majchrzak, którzy prezentowali program nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii „Szkoła Mistrzów”. Program ten został stworzony przez panie: Annę Witkowską i Katarzynę Sochaj, aby wspierać edukację  wybitnych sportowców, uczących się w Sopockiej Akademii Tenisowej oraz uczniów przebywających poza granicami Polski. Prezentacja została bardzo serdecznie przyjęta i wysoko oceniona, czego wyrazem była wypowiedź Pani Minister na konferencji prasowej.

W wyborach, które odbyły się w piątek po części merytorycznej, nasi przedstawiciele zostali wybrani do zarządu KFON: Andrzej Szczepański na wiceprezesa KFON, a Anna Witkowska na Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej KFON. Gratulujemy!!!

 

Powrót

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram417