Get Adobe Flash player
Absolwenci gimnazjum 2017
  1. Adamek Makary
  2. Cerowska Carolina
  3. Czech Michał
  4. Fabisiak Oskar
  5. Habrych Martyna
  6. Jeleń Aleksandra
  7. Kreft Mikołaj
  8. Marchlewicz Martin
  9. Pawlicki Maksymilian
  10. Pyra Stanisław
  11. Skarbiński –Giers Gabriel
  12. Szwajkowska Paulina
  13. Tesmer Mateusz
  14. Urbański Tomasz
  15. Wójcik Aleksandra
  16. Żurawska Nikola
  17. Frankowski Tomasz
Absolwenci liceum 2017
  1. Autuch Maciej
  2. Jagodziński Wojciech
  3. Jaworski Mikołaj
  4. Kelidis Szymon
  5. Kmieć Kamil
  6. Litinska Daryna
  7. Malmon Jan
  8. Nawrocki  Grzegorz
  9. Nowak Nkola
  10. Nyrek   Tomasz
  11. Ostrowski Aleksy
  12. Plener Oliwia
  13. Preyer Bartosz
  14. Raupuk Maksymilian
  15. Respondek Hanna
  16. Schreiber Marta
  17. Seklecka Sława
  18. Skrzecz Oktawian
  19. Szczygielska Dorota
  20. Szymczuch Oliwia
  21. Lainer Gregor
  22. Andrzejczak Jarosław
  23. Duda Ewa
  24. Larczyński Mateusz
  25. Król Natalia
  26. Kwiatkowski Przemysław
  27. Garwacki Patryk
  28. Kwaśniewski Mieszko
Absolwenci gimnazjum 2016
  1. Bańkowski Olgierd
  2. Hoszard  Jędrzej
  3. Knop Piotr
  4. Leszkowska Monika
  5. Łapińska Laura
  6. Mańkowska Kamila
  7. Sochacki Bartosz
  8. Stiller Adam
  9. Szulta Weronika
  10. Wąsowski Wiktor
  11. Witkowski Kamil
  12. Zieliński Jakub
  13. Andrzejczak Bartłomiej
  14. Gniewkowski Oskar
  15. Gordziejuk – Nowak Kacper
    gim_16

 

Absolwenci liceum 2016
  1. Al – Temimi Kamil
  2. Atanaziewicz Konrad
  3. Badowski Marek
  4. Bećka Wojciech
  5. Chylewski Wojciech
  6. Dembek Michał
  7. Dyba Marta
  8. Franka Paulnia
  9. Gierczak Sandra
  10. Hurkacz Hubert
  11. Jastrzębska Paulina
  12. Kowalski Adrian
  13. Kuchcińska Oliwia
  14. Kulesza Aleksandra
  15. Lipiński Mateusz
  16. Mańkowski Szymon
  17. Matuszak Nikola
  18. Matuszewski Sebastian
  19. Mroczka Adam
  20. Nowicki Michał
  21. Pawelczyk Aleksander
  22. Peplińska Klaudia
  23. Pindelska Maja
  24. Polańska Patrycja
  25. Poruba Michał
  26. Preis Antoni
  27. Skarbińska- Giers Aleksandra
  28. Smolicki Mateusz
  29. Śmigiel Michał
  30. Tomaszuk Tomasz
  31. Walkusz Cezary
  32. Wira Klaudia
  33. Zatówka Patryk
  34. Zboś Szymon

matura1

 

———————————————

Absolwenci gimnazjum 2015

wychowawczyni: mgr Katarzyna Gotthardt

  1. Boligar Yelizavieta
  2. Franko Andrzej
  3. Gonciarz Weronika
  4. Górny Jakub
  5. Jordan Aisza
  6. Kordus Bartosz
  7. Ledwożyw Ivar
  8. Łukasz Karol
  9. Mędrzycka Daria
  10. Putlak Wojciech
  11. Siłka Klara
  12. Sujkowska Klaudia
  13. Wężowski Michał
  14. Wysocka Ewelina
  15. Nikolenko Izabela
  16. Szmit Karolina

 

gim

Absolwenci liceum 2015

wychowawczyni: mgr Katarzyna Sochaj

  1. Andybur Aleksandra
  2. Brzeska Natalia
  3. Drelich Kacper
  4. Durzyńska Aleksandra
  5. Falkowski Marek
  6. Hesse Jakub
  7. Jaksina Paweł
  8. Kilijanek  Jakub
  9. Kossek Daniel
  10. Koszewska Paulina
  11. Kozub Kasandra
  12. Lamczyk Filip
  13. Lewandowska Paulina
  14. Majchrzak Kamil
  15. Majewski Daniel
  16. Maryniak Olgierd
  17. Matczak Marcin
  18. Nazaruk Dominik
  19. Nowacka Aleksandra
  20. Rynkiewicz Kinga
  21. Steinberger Max
  22. Sulgostowski Borys
  23. Śnita Karolina
  24. Tarnowski Brunon
  25. Zieliński Jan
  26. Ziemnicki Michał
  27. Zweifel Aleksander

24

Absolwenci gimnazjum 2014

wychowawczyni: mgr Katarzyna Gotthardt

  1. AUTUCH MACIEJ
  2. BRADTKE JAKUB
  3. JAGODZINSKI WOJCIECH
  4. JANCEWICZ EWA
  5. KIERŻNIKIEWICZ KRYSTIAN
  6. KOTARBA PIOTR
  7. KUBICZ KATARZYNA
  8. PANAS ANNA
  9. SEKLECKA SŁAWA
  10. SIERZPUTOWSKA ALICJA
  11. SZCZYGIELSKA DOROTA
  12. WERECKI ALEKSANDER

3_gim

Absolwenci liceum 2014

wychowawca: mgr Bartosz Byczkowski

  1. ANDYBUR MARCIN
  2. ARAUCZ LILIANA
  3. BROZDOWSKA MONIKA
  4. CIAŚ PAWEŁ
  5. CHOJNOWSKI SEBASTIAN
  6. CZWOROWSKI TOMASZ
  7. DEGÓRSKI JAKUB
  8. DEVIATKIN WALENTY
  9. DRZEWIECKI KAROL
  10. DYJAS JAKUB
  11. FARYNIARZ JAKUB
  12. HOSZKO KARINA
  13. GAJEWSKI KAMIL
  14. JANKOWSKI MACIEJ
  15. JARENTOWSKA NINA
  16. KĘSICKI SEBASTIAN
  17. KŁOS PASCAL
  18. KMIEĆ KONRAD
  19. KOZUB NICOLA
  20. ŁOMACKI PIOTR
  21. MACIEJEWSKA ZUZANNA
  22. MELLER KRZYSZTOF
  23. PŁATEK BARTOSZ
  24. PREYER ANNA
  25. PUCEK KAMIL
  26. STANISZEWSKA KORNELIA
  27. SZYCA IGNACY
  28. WALKÓW SZYMON
  29. WIŚNIEWSKI IGOR
  30. WOJCIECHOWSKI JĘDRZEJ
  31. ŻÓRAWSKA ADRIANNA

3_lo

Absolwenci gimnazjum 2013

wychowawczyni: mgr Anna Witkowska

  1. ATANAZIEWICZ KONRAD
  2. BEĆKA WOJCIECH
  3. BREMBLY MARTIN
  4. CHITRYNIEWICZ-KAFFKA ANDRZEJ
  5. CHYLEWSKI WOJCIECH
  6. DANIELEWICZ SEBASTIAN
  7. DEMBEK MICHAŁ
  8. GIERCZAK SANDRA
  9. JANTOS WOJCIECH
  10. JASTRZĘBSKA PAULINA
  11. KOWALSKI ADRIAN
  12. KUCHCIŃSKA OLIWIA
  13. KULESZA ALEKSANDRA
  14. MAŃKOWSKI SZYMON
  15. MATUSZAK NIKOLA
  16. MATUSZEWSKI SEBASTIAN
  17. MROCZKA ADAM
  18. NOWAK PAULINA
  19. NOWICKI MICHAŁ
  20. PAWELCZYK ALEKSANDER
  21. PEPLIŃSKA KLAUDIA
  22. PINDELSKA MAJA
  23. POLAŃSKA PATRYCJA
  24. PORUBA MICHAŁ
  25. SMOLICKI MATEUSZ
  26. ŚMIGIEL MICHAŁ
  27. WALKUSZ CEZARY
  28. WIELOCHOWSKI MACIEJ
  29. WIRA KLAUDIA
  30. ZATÓWKA PATRYK
  31. ZBOŚ SZYMON

24.04_egzamin_gim

Absolwenci liceum 2013

wychowawczyni: mgr Katarzyna Sochaj

  1. CZERNUSZEWICZ PATRYCJA
  2. DANIILODIS ARISTOTELIS
  3. DANILUK PRZEMYSŁAW
  4. DOBRZYŃSKI PIOTR
  5. DZIEDZIC KAMIL
  6. GILMORE MAJA
  7. GÓRTOWSKI ROBERT
  8. GROTH PAULINA
  9. IŻYCKI MATEUSZ
  10. JAZY KEVIN
  11. KASICA THOMAS
  12. KIERKUŚ MACIEJ
  13. KLATT ADRIANA
  14. LAMCZYK DOMINIK
  15. LUTKOWSKI PIOTR
  16. MATUSKA – VIVIEN
  17. NISPOŃ MICHAŁ
  18. OKRUTNY DAMIAN
  19. OSINA BORYS
  20. RONDUDA FILIP
  21. RYDZY KRZYSZTOF
  22. SADECKA NATALIA
  23. SARYSZ JAN
  24. STENCEL MAGDALENA
  25. SZMEICHEL NATALIA
  26. SZYNKOWSKA SANDRA
  27. TAMBOR OSKAR
  28. WĄSOWSKI WALDEMAR
  29. WESTFAL AGNIESZKA
  30. ZALESIŃSKI JAN
  31. ZAORSKI ADAM
  32. ZBROJA PIOTR

09.05_matura_2013_m

Absolwenci gimnazjum 2012

KLASA III
wychowawczyni: mgr Karolina Szwarc – Kordowska

  1. DURZYŃSKA ALEKSANDRA
  2. KILIJANEK JAKUB
  3. KOSSEK DANIEL
  4. KOSZEWSKA PAULINA
  5. KOZUB KASANDRA
  6. MAJEWSKI DANIEL
  7. MUSZYŃSKA IGA
  8. OKONEK BA RTOSZ
  9. SKOLIMOWSKI WIKTOR
  10. SMOLAREK KLAUDIA
  11. TRZPIS MACIEJ
  12. ZARĘBA KAROLINA
  13. ZWEIFEL ALEKSANDER
  14. ANDRYBUR ALEKSANDRA
  15. MAJCHRZAK KAMIL
  16. MATCZAK MARCIN

SAM_0263

 

Absolwenci liceum 2012

wychowawczyni: mgr Anna Łukasiak

  1. BAŁTOWSKI PAWEŁ
  2. BOROWICZ KAMILA
  3. BREMBLY DAWID
  4. BROZDOWSKI SEBASTIAN
  5. GŁOWACKI DAWID
  6. JĘDRUSZCZAK MIKOŁAJ
  7. KOLASA MACIEJ
  8. KOSSOWSKA KATARZYNA
  9. KRZEMIŃSKI MIKOŁAJ
  10. KUBACH MATEUSZ
  11. LUBIAN KATARZYNA
  12. ŁYDKOWSKI MICHAEL
  13. MARCZAK KLARA
  14. MIROŃSKI MATEUSZ
  15. MUSIAŁ CLAUDIA
  16. POTEREK PATRYK
  17. PYDYSZEWSKI PATRYK
  18. RATNICKI- KICZKA PAWEŁ
  19. SADOCH DANIEL
  20. SAWICKI BARTOSZ
  21. SKIEPKO DANIEL
  22. SUTTON EMILIA
  23. TARASEWICZ PAWEŁ
  24. ŻUROWSKI RAFAŁ

SAM_0367

Absolwenci gimnazjum 2011

KLASA III

wychowawca: mgr Bartosz Byczkowski

1. ANDYBUR MARCIN
2. BROZDOWSKA MONIKA
3. CHOJNOWSKI SEBASTIAN
4. CZWOROWSKI TOMASZ
5. FOLTYŃSKI MARCIN
6. FORTUNA MARCIN
7. FRANASZEK IGOR
8. GAJEWSKI KAMIL
9. JANKOWSKI MACIEJ
10. JARENTOWSKA NINA
11. KĘSICKI SEBASTIAN
12. KŁOS PASCAL
13. LAMPARSKA OLGA
14. ŁOMACKI PIOTR
15. MACHAJ FILIP
16. MIELNICZEK MARCIN
17. PŁATEK BARTOSZ
18. PREYER ANNA
19. SMOLAREK KRYSTIANA
20. STANISZEWSKA KORNELIA
21. SULGOSTOWSKI BORYS
22. WALKÓW SZYMON
23. WRÓBLEWSKI JAKUB
24. ŻURAWSKA ANNA

0632

Absolwenci liceum 2011

wychowawczyni: mgr Katarzyna Sochaj

1. BACHANEK AGATA
2. BODAK PIOTR
3. BORCHARD TOMASZ
4. CZAJKO KRZYSZTOF
5. HRONOWSKI DAWID
6. JASICZEK PAULINA
7. JASIŃSKI JAKUB
8. JAWORSKI KRZYSZTOF
9. KACPRZAK AGATA
10. KRAWCZYKOWSKI IGOR
11. KUCHNIEWSKA OLIWIA
12. LAAKEL ADAM
13. LUTKOWSKI WOJCIECH
14. PIWOWWARCZYK JAKUB
15. PACYNO INGA
16. PYTLIK JAKUB
17. RÓŻYŃSKI DAWID
18. SOKOŁOWSKA MARIA
19. SZARANIEC ALEKSANDRA
20. SOBCZAK MATEUSZ
21. SZCZEKOT KAMIL
22. ULANICKA SALOMEA
23. UMIASTOWSKI ANTONI

DSC00886_1

ABSOLWENCI 2010

GIMNAZJUM

KLASA III A
wychowawca: mgr Bartosz Byczkowski

BŁAŻEJEWSKI MATEUSZ
CZERNUSZEWICZ PATRYCJA
DANILUK PRZEMYSŁAW
GILMORE MAJA
GÓRTOWSKI ROBERT
KASICA THOMAS
KOZYRA JAN
SZYNKOWSKA SANDRA
KWIETNIAK OSKAR
MARCZAK KLARA
MATUSKA VIVIEN
OSINA BORYS
REPEC SZYMON
RYDZY KRZYSZTOF
STENCEL MAGDALENA

KLASA III B
wychowawczyni: mgr Maria Grusiecka

HYSKA MATEUSZ
JAZY KEVIN
PIOTROWICZ ŁUKASZ
SYKUT OSKAR
RAHN OSKAR
TYSZKIEWICZ MICHAŁ
WĄSOWSKI WALDEMAR
ZIELIŃSKI JĘDRZEJ
LUTKOWSKI PIOTR

LICEUM

KLASA III
wychowawczyni: mgr Patrycja Politewicz

CZERNIAWSKA ANETA
GĄDEK AMADEUSZ
GADOMSKI PIOTR
GRUBBA MACIEJ
JASIŃSKI ADRIAN
KACZMAREK PIOTR
KAMIŃSKI OSKAR
KAWALEC JUSTYNA
KLIMASZEWSKA KALINA
RUDAŚ ADRIAN
POBORCA ANNA
PUTRYCZ MARIUSZ
SIEMKO MACIEJ
SUTTON KLAUDIA
SZESZUŁA JOANNA
WALIŃSKA NATALIA
ZIĘBA NICOLA
ZYGUŁA ADRIANA

ABSOLWENCI 2009

GIMNAZJUM
wychowawczyni: mgr Henryka Turulska

BOROWICZ KAMILA
BREMBLY DAVID
DJUROVIĆ KLAUDIA
HURLESS ANNA
JAWORSKA NATALIA
KOLASA MACIEJ
KOŁODZIEJ MACIEJ
KOSSOWSKA KATARZYNA
KRZEMIŃSKI MIKOŁAJ
MIROŃSKI MATEUSZ
MUSZOL KAROLINA
PYDYSZEWSKI PATRYK
SKIEPKO DANIEL
SUTTON EMILIA
ZAWADZKI PIOTR

LICEUM

KLASA III A
wychowawczyni: mgr Anna Witkowska

BASIUKIEWICZ JACEK
CZAJOR ADAM
GRETKOWSKI PATRICIA
JABŁOŃSKI MACIEJ
JASTRZĘBSKA ALEKSANDRA
KACZMAREK MAREK
KOTALLA KAROLINA
LEWAŃCZYK JAKUB
MAMPE MACIEJ
NOWAKOWSKI SYLWESTER
NOWOTNA KLAUDIA
OSSOWSKI MATEUSZ
PIEKART TOMASZ
PACYNO IGOR
PODOLAK SANDRA
PRZYBYLSKA IZABELA
SCHABRAM ADRIAN
THIELMANN MAXIMILIAN
ŻABIK ARTUR

KLASA III B
Wychowawczyni: mgr Barbara Durajewska

BUGAJSKA ANNA
DARECKA MAGDALENA
GŁOGOWSKI MICHAŁ
HINZ EWELINA
KAMIŃSKI MARCIN
KREFT KRZYSZTOF
KREFFT NATALIA
KWIATKOWSKA CLAUDIA
MOSIŃSKI ADAM
OLSZEWSKI MIKOŁAJ
RYBAK OSKAR
STASZEWSKI MICHAŁ

ABSOLWENCI 2008

GIMNAZJUM
wychowawczyni: mgr Halina Hresiukiewicz

AMBROSZKIEWICZ BORYS
BACHANEK AGATA
BETLEJEWSKI DAMIAN
BODAK PIOTR
BOUGSIAA DANYAH
FARZELAYER KAROLINA
HRONOWSKI DAWID
JASICZEK PAULINA
JASIŃSKI JAKUB
KUCHNIEWSKA OLIWIA
KUJAWA AGNIESZKA
PACYNO INGA
RÓŻYŃSKI DAWID
SGONINA JAQUELINE
SOBCZAK MATEUSZ
SOKOŁOWSKA MARIA
SZARANIEC ALEKSANDRA

LICEUM

KLASA III A
wychowawczyni: mgr Barbara Adametz/ Patrycja Politewicz

ANDRUKIEWICZ MATEUSZ
DERWIS PIOTR
DROZDOWSKI JAKUB
FILIPEK ALEKSANDRA
GRONICKI ADAM
IRZYŁOWSKI MICHAŁ
KOLO ANTTONINA
KREFT KRZYSZTOF
NOWAK OSKAR
OSTROWSKI ADAM
RADWAN MATEUSZ
SMENT PAULINA
SZALCZEWSKA KAROLINA
SZCZYPKA KATARZYNA
ŚRAMA ROBERT
TROJANOWSKA AGNIESZKA

KLASA III B
wychowawczyni: mgr Anna Kraszewska

ADAMETZ RAFAŁ
BEDNARCZYK ADAM
BŁAWAT FILIP
BŁAŻEWICZ PATRYCJA
IWANOWSKI MICHAŁ
KLISZCZ KRZYSZTOF
KONIAREK MAKSYMILIANA
LIDZBARSKA AGNIESZKA
MAJEWSKA CYNTIA
MARKOWSKI JAN
PIĄTKOWSKI KAMIL
RZESZEWICZ MARCIN

ABSOLWENCI SAT

ROCZNIK 2007
1. Al – Dughaiter David
2. Białko Mikołaj
3. Chełmiński Michał
4. Chmielewski Jakub
5. Długosiewicz Magdalena
6. Jasiczek Andrzej
7. Juraszek Maria
8. Kamiński Mateusz
9. Kasprzak Katarzyna
10. Koperniak Grzegorz
11. Mathea Piotr
12. Miroński Rafał
13. Nowotna Natalia
14. Spenceley Maria
15. Wdzięczny Michał
16. Weltrowska Olga
17. Zięba Konrad

ROCZNIK 2006
1. Robert Cabaj
2. Paweł Gładysiewicz
3. Marta Czajkowska
4. Marcin Juściński
5. Aleksandra Kalicka
6. Dariusz Lipka
7. Marek Mazurkiewicz
8. Oliwer Obuszyński
9. Łukasz Olszewski
10. Teresa Płotkowiak
11. Bartosz Pijanowski
12. Monika Smoczyńska
13. Damian Tomczak
14. Łukasz Überhuber
15. Agata Walczak
16. Marcin Wąsowicz
17. Agnieszka Kordek
18. Magdalena Kiszczyńska
19. Paweł Doniec
20. Janusz Conradi

ROCZNIK 2005
1. Bilak Monika
2. Brzeska Alicja
3. Fąferek Michał
4. Klimczak Michał
5. Kotarski Hubert
6. Kozak Bartłomiej
7. Kraskowski Janusz
8. Patzer Bogumiła
9. Przewłocki Gracjan
10. Rischka Dorota
11. Świątek Marta
12. Szczupakowski Igor
13. Szulta Daniel
14. Ściążko Patryk
15. Wojdak Natalia

ABSOLWENCI SAT

ROCZNIK 2004
1. Błoczyńska Weronika
2. Bielicki Kamil
3. Danisewicz Anna
4. Dyrda Patryk
5. Dzierżko Piotr
6. Fiszer Robert
7. Gebert Jacek
8. Gierałtowski Łukasz
9. Jurykowski Jakub
10. Kotkowicz Natalia
11. Kopij Magdalena
12. Lidzbarski Krzysztof
13. Łucja Lipińska
14. Lipka Paweł
15. Michalik Magdalena
16. Miniewicz Anna
17. Misztal Anna
18. Ostrowski Tomasz
19. Pobłocki Jacek
20. Polakow Natalia
21. Powąska Anna
22. Pietrzak Przemysław
23. Skiba Linda
24. Słomkowski Konrad
25. Solski Tomasz
26. Sondej Mateusz
27. Śrama Dagmara
28. Szmaj Justyna
29. Wieczorek Dariusz
30. Żurowska Kaja

ROCZNIK 2003
1. Bogucki Marcin
2. Burzyńska Katarzyna
3. Byczkowski Wiktor
4. Chlebowska Barbara
5. Ćwierz Agata
6. Fąferek Magdalena
7. Grygoruk Tomasz
8. Kaszuba – Krzepicka Karolina
9. Kaszubowska Magdalena
10. Kolasa Łukasz
11. Kordyka Agnieszka
12. Korn Sabina
13. Kuczer Dawid
14. Lasowski Wojciech
15. Lekki Paweł
16. Moszkowski Aleksander
17. Oriol Paweł
18. Piotrowski Michał
19. Plopa Marcin
20. Płotkowiak Patrycja
21. Polakow Magdalena
22. Prabucki Tomasz
23. Pyszczuk Tomasz
24. Sadura Krzysztof
25. Samojłowicz Roger
26. Serafin Witold
27. Stebnicki Łukasz
28. Tokarska Magdalena
29. Walczuk Agata
30. Wieczorek Raymond
31. Wróbel Jarosław
32. Zaborowski Bartosz

ROCZNIK 2002
1. Bogucki Marcin
2. Boruta Jakub
3. Formela Patrycja
4. Gabriel Jakub
5. Grubman Marta
6. Kasprzak Iwona
7. Konopacki Kajetan
8. Lewandowski Marcin
9. Łopata Michał
10. Maculewicz Ewa
11. Nowak Piotr
12. Powąski Tomasz
13. Prabucki Jacek
14. Reda Michał
15. Rozbiegała Hubert
16. Słaba Roland
17. Szewczyk Mateusz
18. Ślebioda Tadeusz
19. Tempczyk Jacek
20. Zachalska – Bieg Joanna
21. Zimakowski Marcin
22. Żyndżo Joanna

ABSOLWENCI SAT

ROCZNIK 2001
1. Jakub Fota
2. Andrzej Grusiecki
3. Łukasz Kaczmarek
4. Wioletta Kaczmarek
5. Joanna Miniewicz
6. Agnieszka Napierała
7. Magdalena Narczewska
8. Radosław Nijaki
9. Magdalena Osadowska
10. Daria Panowa
11. Mikołaj Spenceley
12. Maciej Synówska
13. Edyta Urban
14. Marcin Wiktor
15. Elżbieta Ziółkowska
16. Adam Zych

ROCZNIK 2000
1. Izabela Bajon
2. Dawid Domański
3. Krystian Dornowski
4. Donata Formela
5. Łukasz Kruczek
6. Arkadiusz Kupcewicz
7. Joanna Maciejewska
8. Adam Narczewski
9. Agnieszka Pawłowska
10. Piotr Pietrzak
11. Małgorzata Śmiechowska
12. Marta Witkowska
13. Maciej Zblewski

ROCZNIK 1999
1. Karol Fota
2. Monika Gieczys
3. Maciej Kamiński
4. Monika Kozłowska
5. Edwin Kufel
6. Julia Michowska
7. Łukasz Roguski
8. Marek Słaba
9. Aleksandra Szczepańska
10. Michał Szaraniec

RADOSŁAW NIJAKI
• absolwent SAT, stypendysta Prezesa Rady Ministrów, utalentowany zawodnik młodego pokolenia;
• atutami jego gry są: silny serwis i forhend, szybkość i wola walki;
• zawodnik drużyny reprezentacyjnej Polski w Pucharze Dawisa, członek kadry narodowej do lat 18;
• wielokrotny mistrz i wicemistrz Polski od juniora w grupach wiekowych do 21 lat;
• brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Świata juniorów w USA;
• czwarte miejsce w turnieju Orange Bowl w grze pojedynczej;
• srebrny medal Ogólnoświatowej Olimpiady Młodzieży – w grze pojedynczej;