Get Adobe Flash player

Lista uczniów kształcących się w systemie e-learningu w roku 2016/2017

GIMNAZJUM

  1. Formella Alicja
  2. Kuśmierz Wiktoria
  3. Miastowski Maksymilian
  4. Nowik Nikodem
  5. Szałek Weronika
  6. Jarzębowski Piotr
  7. Kierwiak Szymon
  8. Krajewska Ada
  9. Stachacz Remigiusz
  10. Strzałkowski Piotr
  11. Taczała Dawid
  12. Uzarek Wiktoria
  13. Adamek makary
  14. Cerowska Carolina
  15. Czech Michał
  16. Frankowski Tomasz
  17. Habrych Martyna
  18. Jeleń Aleksandra
  19. Lorens Mikołaj
  20. Pawlicki Maksymilian
  21. Pyra Stanisław
  22. Wójcik Aleksandra

LICEUM

  1. Andrzejczak Bartłomiej
  2. Bańkowski Olgierd
  3. Falkowska Weronika
  4. Jasiński Filip
  5. KOLASIŃSKI Filip
  6. LEWANDOWSKI Mikołaj
  7. MAKAL Maja
  8. MICHALSKI Daniel
  9. MIKUŁA Michał
  10. ROGOZIŃSKA-DZIK Stefania
  11. TRACZYK Aleksander
  12. DUZINKIEWICZ Maksymilian
  13. FRANKO Andrzej
  14. MALISZEWSKA Zuzanna
  15. MARUT Marcelina
  16. MISIURO Andrzej
  17. PAWLICKI Aleksander
  18. SIŁKA Klara
  19. SKONIECZNY Michał
  20. SKOWROŃSKI Marcin
  21. WOJCIECHOWSKI Maciej
  22. ZAJDA Magdalena
  23. ŻUK Kacper
  24. ANDRZEJCZAK Jarosław
  25. DUDA Ewa
  26. GARWACKI Patryk
  27. KRÓL Natalia
  28. KWAŚNIEWSKI Mieszko
  29. KWIATKOWSKI Przemysław
  30. LAINER Gregor
  31. MALMON Jan
  32. SKRZECZ Oktawian
  33. SZYMCZUCH Oliwia

 

————————————————————————————————-

Lista uczniów kształcących się w systemie e-learningu w roku 2015/2016

GIMNAZJUM

  1. Uzarek Wikroria (I GIM)
  2. Pawlicki Maksymilian (II GIM)
  3. Bańkowski Olgierd (III GIM)

LICEUM

I LO

  1. Franko Andrzej
  2. Fryze Konrad
  3. Maliszewska Zuzanna
  4. Marut Marcelina
  5. Skowroński Marcin
  6. Szmit Karolina
  7. Wojciechowski Maciej
  8. Zajda Magdalena
  9. Żuk Kacper
  10. Siłka Klara
  11. Chitryniewicz- Kaffka Andrzej
  12. Duzinkiewicz Maksymilian
  13. Pawlicki Aleksander
  14. Skonieczny Michał
  15. Jordan Aisza

II LO

  1. Kubicz Katarzyna
  2. Malmon Jan
  3. Skrzecz Oktawian
  4. Szymczuch Oliwia
  5. Lainer Gregor
  6. Król Natalia

III LO

  1. Badowski Marek
  2. Dembek Michał
  3. Dyba Marta
  4. Hurkacz Hubert
  5. Jastrzębska Paulina
  6. Kulesza Aleksandra
  7. Lipiński Mateusz
  8. Pindelska Maja
  9. Polańska Patrycja
  10. Smolicki Mateusz
  11. Tomaszuk Tomasz
  12. Wira Klaudia
  13. Zatówka Patryk
——————————————————————————
Wywiad Kamila dla Radia Plus, Dziennika Bałtyckiego, Radia Gdańsk, TVP finalN1

Podczas pobytu edukacyjnego w Sopocie uczeń klasy maturalnej, Kamil Majchrzak, piąty junior świata w tenisie, który większość czasu spędzonego w Trójmieście poświęcił nauce i treningom, znalazł również chwilę na udzielenie kilku wywiadów, m.in. dla RADIA PLUS i RADIA GDAŃSK.

Zapraszamy do wysłuchania rozmów z Kamilem:

Wywiad dla Radia Gdańsk

Wywiad dla Radia Plus

Wywiad dla Dziennika Bałtyckiego

Wywiad dla TVP (19 minuta)

————————————————————————————————

Lista uczniów kształcących się w systemie e-learningu w roku 2014/2015

III GIMNAZJUM

  1. Franko Andrzej
  2. Siłka Klara
  3. Nikolenko Izabela

I LICEUM

  1. Kubicz Katarzyna
  2. Sierzputowska Alicja
  3. Szczygielska Dorota

II LICEUM

  1. Badowski Marek
  2. Brembly Martin
  3. Dembek Michał
  4. Dyba Marta
  5. Hurkacz Hubert
  6.  Jantos Wojciech
  7. Kulesza Aleksandra
  8. Lipiński Mateusz
  9. Matuszak Nikola
  10. Pindelska Maja
  11. Polańska Patrycja
  12. Smolicki Mateusz
  13. Tomaszuk Tomasz
  14. Wira Klaudia
  15. Zatówka Patryk

III LICEUM

  1. Durzyńska Aleksandra
  2. Hesse Jakub
  3. Kossek Daniel
  4. Kozub Kasandra
  5. Lamczyk Filip
  6. Lewandowska Paulina
  7. Majchrzak Kamil
  8. Matczak Marcin
  9. Nazaruk Dominik
  10. Rynkiewicz Kinga
  11. Steinberger Max
  12. Sulgostowski Borys
  13. Śnita Karolina
  14. Zieliński Jan
  15. Ziemnicki Michał

**************************************

Lista uczniów kształcących się w systemie e-learningu w roku 2013/2014

II GIMNAZJUM

  1. SIŁKA KLARA

III GIMNAZJUM

  1. KOTARBA PIOTR
  2. KUBICZ KATARZYNA
  3. SIERZPUTOWSKA Alicja
  4. WERECKI Aleksander

I LICEUM

  1. DEMBEK MICHAŁ
  2. DYBA MARTA
  3. JANTOS WOJCIECH
  4. LIPIŃSKI MATEUSZ
  5. MATUSZAK NIKOLA
  6. PINDELSKA MAJA
  7. POLAŃSKA PATRYCJA
  8. SMOLICKI MATEUSZ
  9. TOMASZUK TOMASZ
  10. WIRA KLAUDIA
  11. ZATÓWKA PATRYK

II LICEUM

  1. DURZYŃSKA ALEKSANDRA
  2. HESSE JAKUB
  3. KOSSEK DANIEL
  4. KOZUB KASANDRA
  5. LAMCZYK FILIP
  6. LEWANDOWSKA PAULINA
  7. MAJCHRZAK KAMIL
  8. MATCZAK MARCIN
  9. NAZARUK DOMINIK
  10. RYNKIEWICZ KINGA
  11. STEINBERGER MAX
  12. SULGOSTOWSKI BORYS
  13. ŚNITA KAROLINA
  14. ZIELIŃSKI JAN

III LICEUM

  1. ARAUCZ LILIANA
  2. CIAŚ PAWEŁ
  3. DRZEWIECKI KAROL
  4. DYJAS JAKUB
  5. FARYNIARZ JAKUB
  6. GAJEWSKI KAMIL
  7. KŁOS PASCAL
  8. KOZUB NICOLA
  9. ŁOMACKI PIOTR
  10. MACIEJEWSKA ZUZANNA
  11. WALKÓW SZYMON
  12. WIŚNIEWSKI IGOR
  13. WOJCIECHOWSKI JĘDRZEJ
  14. ŻÓRAWSKA ADRIANNA

***************************************

Znakomici tenisiści stołowi uczniami SAT

Do grona uczniów Sopockiej Akademii Tenisowej dołączyli tenisiści stołowi. Jakub Dyjas – uczeń II klasy liceum (KST – Elektryk – Toruń) – członek kadry narodowej juniorów, srebrny medalista Mistrzostw Europy w grze pojedynczej, brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Europy Kadetów (2010) oraz zwycięzca Ogólnopolskiej Olimpiady Kadetów w grze pojedynczej i podwójnej (2010).

Patryk Zatówka – III klasa gimnazjum (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) – członek kadry narodowej juniorów. Brązowy medalista Mistrzostw Europy Kadetów w drużynie (2010 ). Brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kadetów w grze pojedynczej oraz zdobywca pierwszego miejsca z drużyną (2010).

Mieczysław Cherek

dodano: 10.01.2013 (KS)

images(2)

LISTA UCZNIÓW KSZTAŁCĄCYCH SIĘ W SYSTEMIE E-LEARNINGU W 2012/13 R.:

I GIMNAZJUM

  1. KULIK WIKTORIA
  2. SIŁKA KLARA

II GIMNAZJUM

  1. KLIMASZEWSKI KORNEL
  2. KUBICZ KATARZYNA

III GIMNAZJUM

  1. BREMBLY MARTIN
  2. CHITRYNIEWICZ – KAFFKA ANDRZEJ
  3. CHYLEWSKI WOJCIECH
  4. DANIELEWICZ SEBASTIAN
  5. DEMBEK MICHAŁ
  6. JANTOS WOJCIECH
  7. KULESZA ALEKSANDRA
  8. MATUSZAK NIKOLA
  9. NOWAK PAULINA
  10. PINDELSKA MAJA
  11. POLAŃSKA PATRYCJA
  12. SMOLICKI MATEUSZ
  13. WIRA KLAUDIA
  14. ZATÓWKA PATRYK

I LICEUM

  1. KOSSEK DANIEL
  2. KOZUB KASANDRA
  3. LAMCZYK FILIP
  4. LEWANDOWSKA PAULINA
  5. MAJCHRZAK KAMIL
  6. NAZARUK DOMINIK
  7. PĘKACKA JOANNA
  8. STEINBERGER MAX
  9. SULGOSTOWSKI BORYS
  10. ŚNITA KAROLINA
  11. ZIELIŃSKI JAN
  12. HESSE JAKUB

II LICEUM

  1. ANDRZEJCZUK ADRIAN
  2. ARAUCZ LILIANA
  3. CIAŚ PAWEŁ
  4. DRZEWIECKI KAROL
  5. DYJAS JAKUB
  6. GAJEWSKI KAMIL
  7. KŁOS PASCAL
  8. KOZUB NICOLA
  9. MACIEJEWSKA ZUZANNA
  10. PREYER ANNA
  11. WALKÓW SZYMON
  12. WOJCIECHOWSKI JĘDRZEJ
  13. WIŚNIEWSKI IGOR
  14. CHOJNOWSKI SEBASTIAN

III LICEUM

  1. DANIILODIS ARISTOTELIS
  2. DOBRZYŃSKI PIOTR
  3. DZIEDZIC KAMIL
  4. GÓRTOWSKI ROBERT
  5. IŻYCKI MATEUSZ
  6. KIERKUŚ MACIEJ
  7. LAMCZYK DOMINIK
  8. LUTKOWSKI PIOTR
  9. NISPOŃ MICHAŁ
  10. OKRUTNY DAMIAN
  11. RONDUDA FILIP
  12. SARYSZ JAN
  13. ZAORSKI ADAM
  14. ZBROJA PIOTR

dodano: 30.09.2012 (KS)

Sukcesy edukacyjne uczniów kształcących się w systemie e-learningu

Klaudia Sutton, absolwentka SAT, która uczyła się w systemie e-learningu, trenując jednocześnie łyżwiarstwo figurowe, obecnie studiuje na Wydziale Ekonomicznym International Buissnes Uniwersytetu Gdańskiego. Dostała się na wymianę studencką programu Erasmus do Copenhagen Buissnes School (CBS), która zajmuje III miejsce w rankingu światowym – po Harvard School i London School of Buissnes.

Jej siostra, Emilia Sutton, która uczy się w szkole muzycznej w Austrii w klasie fortepianu i fletu, oraz David Brembly, zawodnik Trefla Sopotu, zdali celująco ustny egzamin maturalny z języka niemieckiego.

Olympic

LISTA UCZNIÓW KSZTAŁCĄCYCH SIĘ W SYSTEMIE E-LEARNINGU W 2011/12 R.:

KLASA I GIMNAZJUM

  1. KĄDZIELEWSKA MAGDALENA
  2. KUBICZ KATARZYNA

KLASA II GIMAZJUM

  1. DEMBEK MICHAŁ
  2. NASTULA MARTA
  3. NOWAK PAULINA
  4. POLAŃSKA PATRYCJA
  5. WIRA KLAUDIA
  6. DANIELEWICZ SEBASTIAN
  7. MATUSZAK NIKOLA
  8. PINDELSKA MAJA
  9. CHYLEWSKI WOJCIECH

KLASA III GIMNAZJUM

  1. DURZYŃSKA ALEKSANDRA
  2. KOSSEK DANIEL
  3. KOZUB KASANDRA
  4. ADRYBUR ALEKSANDRA

KLASA I LICEUM

  1. GAJEWSKI KAMIL
  2. KŁOS PASCAL
  3. KOZUB NICOL
  4. WALKÓW SZYMON
  5. ŁOMACKI PIOTR
  6. WIŚNIEWSKI IGOR
  7. MACIEJEWSKA ZUZANNA
  8. DRZEWIECKI KAROL

KLASA II LICEUM

  1. DZIEDZIC KAMIL
  2. IŻYCKI MATEUSZ
  3. LUTKOWSKI PIOTR
  4. OKRUTNY DAMIAN
  5. RONDUDA OSKAR
  6. DOBRZYŃSKI PIOTR
  7. KIERKUŚ MACIEJ
  8. SIEKAJ MACIEJ
  9. NISPOŃ MICHAŁ
  10. DANIILOUDIS ARISTOTELIS
  11. SARYSZ JAN
  12. NISPOŃ ADAM

KLASA III LICEUM

  1. JĘDRUSZCZAK MIKOŁAJ
  2. KUBACH MATEUSZ
  3. POTEREK PATRYK
  4. PYDYSZEWSKI PATRYK
  5. SAWICKI BARTOSZ
  6. SUTTON EMILIA

DODANO: 21.09.2011 (KS)

E – learning: nasz sposób na edukację

W tym dziale przedstawiamy uczniów, którzy kształcą się w Sopockiej Akademii Tenisowej, korzystając z e-learningu – nowatorskiego w Polsce pomysłu na nauczanie młodzieży trenującej wyczynowo sport oraz/lub przebywającej czasowo za granicą.

Program ten opracowany został przez pedagogów naszej szkoły, panią dyrektor Annę Witkowską i panią profesor Katarzynę Sochaj. Umożliwa łączenie pracy treningowej z nauką. O efektywności tej metody świadczą sukcesy edukacyjne i sportowe uczniów SAT-u.

Lista uczniów kształcących się w systemie e-learningu w roku szkolnym 2010/2011:

Klasa I GIM

1. Michał Dembek

KLASA II GIM

2.Aleksandra Durzyńska

3.Daniel Kosek

Klasa III GIM

4. Kamil Gajewski

5. Piotr Łomacki

6. Pascal Kłos

7. Borys Sulgostowski

8. Szymon Walków

9. Jakub Wróblewski

10. Adrianna Żurawska

KLASA I LO

11. Piotr Dobrzyński

12. Kamil Dziedzic

13. Mateusz Iżycki

14. Maciej Kierkuś

15. Piotr Lutkowski

16. Patrycja Malowana

17. Damian Okrutny

18. Oskar Ronduda

KLASA II LO

19. Maciej Kolasa

20. Mikłołaj Jędruszczak

21. Katarzyna Kossowska

22. Mateusz Kubach

23. Patryk Poterek

24. Patryk Pydyszewski

25. Bartosz Sawicki

26. Emilia Sutton

KLASA III LO

27. Adam Laakel

28. Wojciech Lutkowski

29. Jakub Pytlik

 

******************************

E – learning: charakterystki uczniów

*****************************

MICHAŁ DEMBEK

**********************

BARTOSZ SAWICKI

Imię i nazwisko: Bartosz Sawicki

Data urodzenia i miejsce: 30.04.1992, Poznań

Miejsce zamieszkania: Karpicko koło Wolsztyna

Obecny ranking ATP:

- Singiel: 1592

- Debel: 819

Historia:

Zacząłem przygodę z tenisem w wieku 4 lat, kiedy tata zaprowadził mojego o 2 lata starszego brata Sebastiana na trening – i od razu mi się to spodobało. Na następny trening poszedłem już razem z nim. Na początku były to tylko zabawy i ćwiczenia sprawnościowe, a starty w turniejach tenisowych  rozpocząłem w styczniu 2001 roku, w kategorii krasnale (do 10 lat). Na początku zaczynałem rywalizację w małych turniejach wojewódzkich i regionalnych, zostałem mistrzem Wielkopolski i utrzymałem pierwsze miejsce przez cały rok. W wieku 11 lat odnosiłem już pierwsze sukcesy na arenie ogólnopolskiej. W kategorii do 12 lat grałem również w turniejach międzynarodowych w Polsce, we Włoszech, Czechach i Francji W rozgrywkach krajowych  bardzo często wygrywałem turnieje w różnych kategoriach wiekowych.

Jestem wielokrotnym mistrzem i medalistą Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski, ale dopiero w wieku 18 lat zdobyłem Indywidualne Mistrzostwo Polski w singlu i deblu.

W młodszych kategoriach wiekowych na arenie międzynarodowej odniosłem wiele cennych sukcesów, jak chociażby: I miejsce w turnieju Tennis Europe  w Zabrzu, II miejsca na turniejach w Waiblingen Niemcy, Otocec Słowenia, 2 razy w Rydze Łotwa i w wielu innych. W tym okresie  wielokrotnie  reprezentowałem  Polskę na turniejach mistrzowskich na europejskich arenach.

W 2007 roku,  mając 15 lat, zajmowałem 7 miejsce w Europie na liście Tennis Europe do 16 lat,  w związku z czym, w celu dalszego podnoszenia swoich umiejętności i  rozwoju kariery,  zakończyłem starty w turniejach do lat 16 i rozpocząłem grywać w turniejach ITF (International Tennis Federation) do lat 18, z dużym powodzeniem. Brałem udział we wszystkich największych turniejach juniorskich na świecie i we wszystkich Wielkich Szlemach.

Zajmowałem pozycję 59 w światowym rankingu i byłem najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z Polski w roczniku 1992 i młodszym.

Teraz koncentruję sie juz na męskich turniejach (Futures, Challengers) i zbieram punkty do rankingu ATP. W tym roku zdobyłem już swoje pierwsze punkty singlowe, a pierwszy w turnieju w Poznaniu i razem z kolega Maciejem Smołą wygraliśmy cały turniej deblowy.

 

Moim celem długoterminowym jest pierwsza 10 ATP.

autor informacji: Bartosz Sawicki

dodano: 18.10.2010 (KS)