Matura 2020

Matura w tym roku była wyjątkowa. W tym trudnym, stresującym  dla wszystkich czasie sprostanie wyzwaniom zawartym w arkuszach egzaminacyjnych było podwójnym zwycięstwem 💪

Gratulujemy serdecznie Abiturientom naszego Liceum i życzymy aby znaleźli swoje nazwiska na listach przyjętych na wymarzone uczelnie !

Wczoraj swoje świadectwo dojrzałości odebrał Tomasz Frankowski, tegoroczny maturzysta i absolwent Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego Sopockiej Akademii Tenisowej. Do swojej kolekcji sukcesów sportowych na kortach tenisowych może teraz dopisać kolejny – edukacyjny. Wyniki Tomka z egzaminu maturalnego są imponujące: matematyka na poziomie podstawowym 98%, na poziomie rozszerzonym 78%; fizyka na poziomie rozszerzonym 92%; język angielski na poziomie podstawowym 98%, na poziomie rozszerzonym 92%.

Tomasz jest kolejnym doskonałym przykładem Ucznia który skutecznie połączył wyczynowe uprawianie sportu i edukację, wykorzystując szanse, które stwarza nauka w Sopockiej Akademii Tenisowej. Jego osiągnięcia są dowodem na to, że przy konsekwentnej, regularnej i odpowiedzialnej pracy, osiągnąć można każdy cel. Następny kierunek Tomka to Politechnika Warszawska. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! Gratulujemy!!!

Sopocka Akademia Tenisowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram417