Get Adobe Flash player

Uczniowie – ROK SZKOLNY 2017/2018

Szkoła Podstawowa

KLASA  VII

wychowawca: mgr Krzysztof Rosołek

  1. Domańska Weronika
  2. Flanczewska Maja
  3. Franus Natan
  4. Janiszek Weronika
  5. Jankowski Antek
  6. Miedziewska Rafaela
  7. Pieczonka  Filip
  8. Rowińska  Malwina
  9. Rzepczyk  Wiliam
  10. Woźny  Weronika

Gimnazjum

KLASA II
wychowawczyni: mgr Monika Tesmer

  1. Bohm Julia
  2. Damięcki  Damian
  3. Formella  Alicja
  4. Garncarek Patryk
  5. Jeka Wiktor
  6. Kaszubowski  Dawid
  7. Kawiak Zuzanna
  8. Klimont Michał
  9. Kołodziej Jędrzej
  10. Kopel Amelia
  11. Kuśmierz Wiktoria
  12. Lewandowski Patryk
  13. Makowska- Villegas  Maria Carmen
  14. Martyna  Lange
  15. Mawrandza Oliwia
  16. Miastowski Maksymilian
  17. Modzelewski Mikołaj
  18. Poruba Mikołaj
  19. Poruba Miłosz
  20. Schmidt Anna
  21. Sujkowska Weronika
  22. Szpakowska Martyna
  23. Śwital Patrycja
  24. Tomtała Mikotaj
  25. Zaremba Martyna

KLASA III
wychowawczyni: mgr Monika Tesmer

  1. Brun Marek
  2. Cuprych Damian
  3. Dilan Zolumov
  4. Federowicz Jakub
  5. Gnatiuk Witold
  6. Jastrzębowski Piotr
  7. Kierwiak Szymon
  8. Kopowski Filip
  9. Kordus Marcelina
  10. Kordyl Łukasz
  11. Krajewska  Ada
  12. Łapiński Tomasz
  13. Nałysz  Kacper
  14. Sam Sielaff
  15. StachaczRemigiusz
  16. Stanglewicz Marcin
  17. Strzałkowski Piotr
  18. Suchanowski Aleksander
  19. Sujkowska Anna
  20. Taczała Dawid
  21. Testa Vanessa
  22. Turzyński Jaromir
  23. Uzarek Wiktoria
  24. Zdzuj Aleksander

Liceum

KLASA I

wychowawczyni: mgr Barbara Durajewska

  1. Antosiewicz Hanna
  2. Bilicka Patrycja
  3. Cerowska Carolina
  4. Dziuba  Sandra
  5. Fabisiak Oskar
  6. Frankowski Tomasz
  7. Habrych  Martyna
  8. Jeleń  Aleksandra
  9. Jędrychowska  Marta
  10. Marchewicz Martin
  11. Nałysz Oskar
  12. Pawlicki Maksymilian
  13. Pyra Stanisław
  14. Sapała  Michał
  15. Sykora-Gozdowska Sonia
  16. Szwajkowska Paulina
  17. Tesmer Mateusz
  18. Urbański Tomasz
  19. Waldemajer Jan
  20. Wojda Aleksander
  21. Wójcik Aleksandra
  22. Żurawska  Nikola

KLASA II

wychowawczyni: mgr Julia Byczkowska

  1. Andrzejczak Bartłomiej
  2.  Bednarczyk Paulina
  3. Falkowska Weronika
  4. Gniewkowski Oskar
  5. Hoszard Jędrzej
  6. Kolaśiński Filip
  7. Komar Marta
  8. Komar Natalia
  9. Korzeniewski  Michał
  10. Leszkowska Monika
  11. Maciej  Nowak
  12. Makal  Maja
  13. Makurat Anna
  14. Michalski  Daniel
  15. Mikuła Michał
  16. Nurkan Kamil
  17. Rogozińska – Dzik  Stefania
  18. Sochacki  Bartosz
  19. Szulta Weronik
  20. Traczyk Aleksander
  21. Wąsowski Wiktor
  22. Witkowski Kamil

KLASA III

wychowawczyni: mgr Katarzyna Osowska

  1. Bogucka Marta
  2. Boligar Jelizawieta
  3. Chotkowski Bartosz
  4. Duzinkiewicz Maksymilian
  5. Franko Andrzej
  6. Gonciarz Weronika
  7. Górny Jakub
  8.  Jakubczak  Adrian
  9. Jancewicz Ewa
  10. Jankowska Nina
  11. Jeka Miriam
  12. Jordan Aisza
  13. Karol  Łukasz
  14. Kordus Bartosz
  15. Machnikowska Malwina
  16. Maliszewska    Zuzanna
  17. Marut Marcelina
  18. Misiuro  Andy
  19. Mroczka Klaudia
  20. Osina Agata
  21. Pawlicki Aleksander
  22. Puzdrowska  Bibiana
  23. Siłka Klara
  24. Skonieczny  Michał
  25. Skowroński Marcin
  26. Sujkowska Klaudia
  27. Wężowski Michał
  28. Wojciechowski Maciej
  29. Wysocka Ewelina
  30. Zajda Magdalena
  31. Żuk Kacper

———————————————————————————————————-

Uczniowie – ROK SZKOLNY 2016/2017

Gimnazjum

KLASA I
wychowawczyni: mgr Aleksandra Czarnowska

  1. Damięcki  Damian
  2. Jeka Wiktor
  3. Klimont Michał
  4. Kołodziej Jędrzej
  5. Kawiak Zuzanna
  6. Kuśmierz Wiktoria
  7. Makowska Carmwe
  8. Mawrandza Oliwia
  9. Modzolewski Mikołaj
  10. Nowik Nikodem
  11. Poruba Mikołaj
  12. Poruba Miłosz
  13. Sujkowska Weronika
  14. Szpakowska Martyna
  15. Śwital Patrycja
  16. Formella Alicja
  17. Miastowski Maksymilian
  18. Szałek Weronika

KLASA II
wychowawczyni: mgr Monika Tesmer

  1. Brun Marek
  2. Cuprych Damian
  3. Gnatiuk Witold
  4. Jarzębowski Piotr
  5. Kierwiak Szymon
  6. Kopowski Filip
  7. Kordus Marcelina
  8. Kordyl Łukasz
  9. Łapiński Tomasz
  10. Oxley Owen
  11. Sam Sielaff
  12. Stachacz Remigiusz
  13. Stanglewicz Marcin
  14. Suchanowski Aleksander
  15. Sujkowska Anna
  16. Taczała Dawid
  17. Testa  Vanessa
  18. Turzyński Jaromir
  19. Uzarek Wiktoria
  20. Krajewska Ada
  21. Zdzul Aleksander

KLASA III
wychowawczyni: mgr Anna Kamyszek – Cieślarczyk

  1. Adamek Makary
  2. Cerowska Carolina
  3. Czech Michał
  4. Fabisiak Oskar
  5. Habrych Martyna
  6. Jeleń Aleksandra
  7. Kreft Mikołaj
  8. Marchlewicz Martin
  9. Pawlicki Maksymilian
  10. Pyra Stanisław
  11. Skarbiński –Giers Gabriel
  12. Szwajkowska Paulina
  13. Tesmer Mateusz
  14. Urbański Tomasz
  15. Wójcik Aleksandra
  16. Żurawska Nikola
  17. Frankowski Tomasz

Liceum

KLASA I
wychowawczyni: mgr Julia Byczkowska

  1. Andrzejczak Bartomiej
  2. Bańkowski Olgierd
  3.  Bednarczyk Paulina
  4. Falkowska Weronika
  5. Gniewkowski Oskar
  6. Hoszard Jędrzej
  7. Konarzewski Pobóg  Michał
  8. Leszkowska Monika
  9. Lewandowski Mikołaj
  10. Makal  Maja
  11. Malmon Maria
  12. Mikuła Michał
  13. Rogozińska – Dzik  Stefania
  14. Sochacki  Bartosz
  15. Szulta Weronika
  16. Wąsowski Wiktor
  17. Witkowski Kamil

KLASA II
wychowawczyni: mgr Katarzyna Osowska

  1. Boligar Jelizawieta
  2. Chotkowski Bartosz
  3. Franko Andrzej
  4. Gonciarz Weronika
  5. Górny Jakub
  6. Jordan Aisza
  7. Karol  Łukasz
  8. Kordus Bartosz
  9. Machnikowska Malwina
  10. Maliszewska   Zuzanna
  11. Marut Marcelina
  12. Mroczka Klaudia
  13. Osina Agata
  14. Siłka Klara
  15. Skowroński Marcin
  16. Sujkowska Klaudia
  17. Szmit Karolina
  18. Wężowski Michał
  19. Wojciechowski Maciej
  20. Wysocka Ewelina
  21. Zajda Magdalena
  22. Żuk Kacper
  23. Duzinkiewicz Maksymilian
  24. Chitryniewicz_Kaffka Andrzej
  25. Jeka Miriam
  26. Pawlicki Aleksander
  27. Skonieczny Michał
  28. Jankowska Nina
  29. Jancewicz Ewa

KLASA III
wychowawczyni: mgr Katarzyna Sochaj

  1. Autuch Maciej
  2. Jagodziński Wojciech
  3. Jaworski Mikołaj
  4. Kelidis Szymon
  5. Kmieć Kamil
  6. Litinska Daryna
  7. Malmon Jan
  8. Nawrocki  Grzegorz
  9. Nowak Nkola
  10. Nyrek   Tomasz
  11. Ostrowski Aleksy
  12. Plener Oliwia
  13. Preyer Bartosz
  14. Raupuk Maksymilian
  15. Respondek Hanna
  16. Schreiber Marta
  17. Seklecka Sława
  18. Skrzecz Oktawian
  19. Szczygielska Dorota
  20. Szymczuch Oliwia
  21. Lainer Gregor
  22. Andrzejczak Jarosław
  23. Duda Ewa
  24. Larczyński Mateusz
  25. Król Natalia
  26. Kwiatkowski Przemysław
  27. Garwacki Patryk
  28. Kwaśniewski Mieszko

——————————————————-

Uczniowie – ROK SZKOLNY 2015/2016

Gimnazjum

KLASA I
wychowawczyni: mgr Monika Tesmer

  1. Brun Marek
  2. Bujak Martyna
  3. Chabowski Robert
  4. Cuprych Damian
  5. Gnatiuk Witold
  6. Kopowski Filip
  7. Kordus Marcelina
  8. Kordyl Łukasz
  9. Łapiński Tomasz
  10. Oxley Owen
  11. Sam Sielaff
  12. Stachacz Remigiusz
  13. Starnawska Magdalena
  14. Sujkowska Anna
  15. Testa  Vanessa
  16. Turzyński Jaromir
  17. Uzarek Wiktoria
  18. Jarzębowski Piotr

KLASA II
wychowawczyni: mgr Anna Kamyszek – Cieślarczyk

  1. Cerowska Carolina
  2. Czech Michał
  3. Fabisiak Oskar
  4. Skarbiński –Giers Gabriel
  5. Szwajkowska Paulina
  6. Tesmer Mateusz
  7. Urbański Tomasz
  8. Kreft Mikołaj
  9. Pawlicki Maksymilian

KLASA III
wychowawczyni: mgr Henryka Turulska

  1. Bańkowski Olgierd
  2.  Hoszard  Jędrzej
  3. Knop Piotr
  4. Leszkowska Monika
  5. Łapińska Laura
  6. Mańkowska Kamila
  7. Sochacki Bartosz
  8. Stiller Adam
  9. Szulta Weronika
  10. Wąsowski Wiktor
  11. Witkowski Kamil
  12. Zieliński Jakub
  13. Andrzejczak Bartłomiej
  14. Gniewkowski Oskar
  15. Gordziejuk – Nowak Kacper

Liceum

KLASA I
wychowawczyni: mgr Katarzyna Osowska

  1. Boligar Jelizawieta
  2. Chotkowski Bartosz
  3. Franko Andrzej
  4. Fryze Konrad
  5. Gonciarz Weronika
  6. Górny Jakub
  7. Jordan Aisza
  8. Karol  Łukasz
  9. Kordus Bartosz
  10. Machnikowska Malwina
  11. Maliszewska   Zuzanna
  12. Marut Marcelina
  13. Mroczka Klaudia
  14. Osina Agata
  15. Siłka Klara
  16. Skowroński Marcin
  17. Sujkowska Klaudia
  18. Szmit Karolina
  19. Wężowski Michał
  20. Wojciechowski Maciej
  21. Wysocka Ewelina
  22. Zajda Magdalena
  23. Żuk Kacper
  24. Duzinkiewicz Maksymilian
  25. Chitryniewicz_Kaffka Andrzej
  26. Jeka Miriam
  27. Pawlicki Aleksander
  28. Skonieczny Michał

KLASA II
wychowawczyni: mgr Karolina Szwarc – Kordowska

  1. Autuch Maciej
  2. Jagodziński Wojciech
  3. Kelidis Szymon
  4. Kmieć Kamil
  5. Kubicz Katarzyna
  6. Litinska Daryna
  7. Malmon Jan
  8. Nawrocki  Grzegorz
  9. Nowak Nkola
  10. Nyrek   Tomasz
  11. Ostrowski Aleksy
  12. Plener Oliwia
  13. Preyer Bartosz
  14. Raupuk Maksymilian
  15. Respondek Hanna
  16. Schreiber Marta
  17. Seklecka Sława
  18. Skrzecz Oktawian
  19. Szczygielska Dorota
  20. Szymczuch Oliwia
  21. Lainer Gregor
  22. Andrzejczak Jarosław
  23. Duda Ewa
  24. Larczyński Mateusz
  25. Król Natalia

KLASA III
wychowawca: mgr Anna Witkowska

  1. Al – Temimi Kamil
  2. Atanaziewicz Konrad
  3. Badowski Marek
  4. Bećka Wojciech
  5. Chylewski Wojciech
  6. Dembek Michał
  7. Dyba Marta
  8.  Franka Paulina
  9. Gierczak Sandra
  10. Hurkacz Hubert
  11. Jastrzębska Paulina
  12. Kisielewski Andre
  13. Kowalski Adrian
  14. Kuchcińska Oliwia
  15. Kulesza Aleksandra
  16. Lipiński Mateusz
  17. Mańkowski Szymon
  18. Matuszewski Sebastian
  19. Mroczka Adam
  20. Nowicki Michał
  21. Pawelczyk Aleksander
  22. Peplińska Klaudia
  23. Pindelska Maja
  24. Polańska Patrycja
  25. Poruba Michał
  26.  Preis Antoni
  27. Skarbińska- Giers  Aleksandra
  28. Smolicki  Mateusz
  29. Śmigiel Michał
  30. Tomaszuk     Tomasz
  31. Walkusz Cezary
  32. Welicka Paulina
  33. Wira Klaudia
  34. Zatówka Patryk
  35. Zboś Szymon

————————————————————

Uczniowie – ROK SZKOLNY 2014/2015

Gimnazjum

KLASA I
wychowawczyni: mgr Anna Kamyszek – Cieślarczyk

  1. Cerowska Carolina
  2. Czech Michał
  3. Fabisiak Oskar
  4. Kozłowski Alan
  5. Kozłowski Oliver
  6. Skarbiński – Giers Gabriel
  7. Szwajkowska Paulina
  8. Tesmer Mateusz
  9. Urbański Tomasz

KLASA II
wychowawczyni: mgr Henryka Turulska

  1. Gniewkowski Oskar
  2. Leszkowska Monika
  3. Mańkowska Kamila
  4. Sochacki Bartosz
  5. Szulta Weronika
  6. Wąsowski Wiktor
  7. Witkowski Kamil
  8. Zieliński Jakub

KLASA III
wychowawczyni: mgr Katarzyna Gotthardt

  1. Boligar Yelizavieta
  2. Franko Andrzej
  3. Gonciarz Weronika
  4. Górny Jakub
  5. Jordan Aisza
  6. Kordus Bartosz
  7. Ledwożyw Ivar
  8. Łukasz Karol
  9. Mędrzycka Daria
  10. Putlak Wojciech
  11. Siłka Klara
  12. Sujkowska Klaudia
  13. Wężowski Michał
  14. Wysocka Ewelina
  15. Nikolenko Izabela
  16. Szmit Karolina

Liceum

KLASA I
wychowawczyni: mgr Małgorzata Gierjatowicz

  1. Autuch Maciej
  2. Kelidis Szymon
  3. Kubicz Katarzyna
  4. Sierzputowska Alicja
  5. Malmon Jan
  6. Szczygielska Dorota
  7. Nowak Nkola
  8. Jagodziński Wojciech
  9. Nawrocki Grzegorz
  10. Ostrowski Aleksy
  11. Preyer Bartosz
  12. Raupuk Maksymilian
  13. Seklecka Sława
  14. Szymczuch Oliwia

KLASA II
wychowawca: mgr Anna Witkowska

  1. Al – Temimi Kamil
  2. Atanaziewicz Konrad
  3. Badowski Marek
  4. Bećka Wojciech
  5. Chylewski Wojciech
  6. Dembek Michał
  7. Dyba Marta
  8.  Franka Paulnia
  9. Gierczak Sandra
  10. Hurkacz Hubert
  11.  Jantos Wojciech
  12. Jastrzębska Paulina
  13. Kowalski Adrian
  14. Kuchcińska Oliwia
  15. Kulesza Aleksandra
  16. Lipiński Mateusz
  17. Mańkowski Szymon
  18. Matuszak Nikola
  19. Matuszewski Sebastian
  20. Mroczka Adam
  21. Nowicki Michał
  22. Pawelczyk Aleksander
  23. Peplińska Klaudia
  24. Pindelska Maja
  25. Polańska Patrycja
  26. Poruba Michał
  27. Skarbińska- Giers Aleksandra
  28. Smolicki Mateusz
  29. Śmigiel Michał
  30. Tomaszuk Tomasz
  31. Walkusz Cezary
  32. Wira Klaudia
  33. Zatówka Patryk
  34. Zboś Szymon

KLASA III
wychowawczyni: mgr Katarzyna Sochaj

  1. Andybur Aleksandra
  2. Brzeska Natalia
  3. Drelich Kacper
  4. Durzyńska Aleksandra
  5. Falkowski Marek
  6. Hesse Jakub
  7. Jaksina Paweł
  8. Kilijanek  Jakub
  9. Kossek Daniel
  10. Koszewska Paulina
  11. Kozub Kasandra
  12. Lamczyk Filip
  13. Lewandowska Paulina
  14. Majchrzak Kamil
  15. Majewski Daniel
  16. Maryniak Olgierd
  17. Matczak Marcin
  18. Nazaruk Dominik
  19. Nowacka Aleksandra
  20. Rynkiewicz Kinga
  21. Steinberger Max
  22. Sulgostowski Borys
  23. Śnita Karolina
  24. Tarnowski Brunon
  25. Zieliński Jan
  26. Ziemnicki Michał
  27. Zweifel Aleksander

DODANO: 13.09.2016 (KS)