11.04_2013_kfon

Sopocka Akademia Tenisowa na Ogólnopolskiej Konferencji KFON

Na konferencji jubileuszowej, zorganizowanej z okazji 20 – lecia Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej, Sopocka Akademia Tenisowa znacząco zaznaczyła swoją obecność przez prezentację nowoczesnej koncepcji kształcenia sportowców i uczniów czasowo przebywających za granicą: nauczanie hybrydowe, z wykorzystaniem metod e-learningu. O naszych pomysłach na edukację mówili w panelu ogólnopolskim, który odbywał się w Sali Kolumnowej Sejmu RP: dyrektor  Andrzej Szczepański, dyrektor zarządzająca Anna Witkowska oraz profesor Katarzyna Sochaj, nauczycielka języka polskiego. Obie panie to autorki nowatorskiego programu: „E-learning w Sopockiej Akademii Tenisowej”.

Otrzymaliśmy również dwa wyjątkowe wyróżnienia:

  1. dyrektor Anna Witkowska została odznaczona przez Irenę Wóycicką, minister w Kancelarii Prezydenta, Srebrnym Krzyżem Zasługi, przyznawanym na wniosek KFON za szczególne zasługi dla edukacji polskiej,
  2. dyrektor  Andrzej Szczepański odebrał Certyfikat Jakości KFON, który jest potwierdzeniem wysokiego poziomu kształcenia w naszej szkole. Certyfikat wręczony został przez Jolantę Kałużę, wiceprzewodniczącą KFON i prezes Kapituły KFON oraz prof. dr. hab. Jerzego Waligórę, członka Kapituły. Jesteśmy 5. szkołą w Polsce, która otrzymała taki certyfikat!

Jesteśmy DUMNI i oczywiście – GRATULUJEMY!

Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie:

http://www.prezydent.pl/aktualnosci/ordery-i-odznaczenia/art,1201,odznaczenia-osob-zasluzonych-dla-rozwoju-oswiaty.html

 

 

Powrót

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram417