23_06_2013_cetniewo

Obóz edukacyjno – sportowy w Chłapowie

12 czerwca 2013 uczniowie  naszej szkoły wraz z opiekunami udali się na obóz sportowo – edukacyjny do Chłapowa.  Humory i pogoda dopisały.  Po półtoragodzinnej jeździe byliśmy na miejscu,  rozpakowaliśmy bagaże i ruszyliśmy na spacer na plażę .

Po południu udaliśmy się do Centralnego Ośrodka Sportu w Cetniewie, gdzie każdy mógł spędzić czas zgodnie ze swoimi sportowymi zainteresowaniami.  Głównym punktem programu był turniej tenisowy o Puchar Dyrektora. Osoby nie biorące udziału w zmaganiach sportowych miały do dyspozycji boiska do piłki nożnej, piłki siatkowej, koszykówki a także mogły skorzystać z pływalni.

Wieczorem zmęczeni, ale szczęśliwi, usiedliśmy do wspólnego biesiadowania przy pysznym grillu. To nie był jednak koniec atrakcji. Tego dnia rozegraliśmy jeszcze mecz w rugby na plaży. Była to dla nas duża frajda, wróciliśmy do hotelu, wyglądając jak piaskowe figurki. Oczywiście w doskonałych nastrojach.

Kolejnego dnia, o godzinie 12, odbył się mecz piłki siatkowej uczniowie kontra nauczyciele. Pomimo dobrej gry uczniowie nie dali rady pokonać świetnie dysponowanej drużyny nauczycieli.

Najbardziej wyczerpującą konkurencją tego dnia był bieg na orientację. Pomimo tego, że każdy z nas jest osobą wysportowaną, zadanie nie należało do łatwych. Trzeba było zmierzyć się z własnymi słabościami i upałem, który odegrał tu główna rolę. Wszystkie drużyny wcześniej lub później dotarły szczęśliwie na metę. Wieczorem ponownie odbył się mecz rugby na plaży, po którym  mogliśmy udać się na zasłużony odpoczynek.

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy i po dwóch dniach pełnych wrażeń musieliśmy wracać do domu. Na pewno długo będziemy wspominać ten wyjazd.

Wojciech Chylewski

Powrót

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram417