Dzień Bezpiecznego Internetu-9.02

Drodzy Uczniowie,

9 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Jest to dzień, który ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.


W ostatnich dniach szukaliście w internecie ciekawych i godnych polecenia materiałów, które wzajemnie do siebie wysyłaliście, a następnie się z nimi zapoznawaliście. Znaleźliście sporo wartych uwagi i godnych polecenia artykułów, filmików i porad. Wszyscy z Was, którzy wykonali to zadanie otrzymują oceny celujące z informatyki. Gratuluję!

Dzisiaj chciałam polecić Wam i Waszym dorosłym opiekunom ofertę Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Gdańsku, która zachęca do  zapoznania się z publikacjami na temat cyberbezpieczeństwa i etyki w Internecie. Wystawa publikacji nosi tytuł: Bezpieczeństwo online. Portale społecznościowe.
Link:
https://liblink.pl/VKtyHJUx6S

Uczniowie, którzy przeczytają dowolnie wybraną publikację, a następnie przedstawią to co przeczytali w dowolnej formie (opis, rysunek, prezentacja, itp.) i wyślą swoją pracę do mnie otrzymają ocenę celującą z informatyki.
Zachęcam do wykonania tego dodatkowego zadania 🙂

Serdecznie pozdrawiam,
Monika Tesmer

Sopocka Akademia Tenisowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram417