Wycieczka do Krakowa i Energylandii
Późnym piątkowym wieczorem uczniowie klasy 2 oraz klas 3 wraz z opiekunami panią Karoliną Lange-Wyszyńską i panem Michałem Cecherzem, wrócili z trzydniowej wycieczki do Krakowa i Energylandii . Połączenie kultury i rozrywki okazało się strzałem w 10! Spotkania ze sztuką oraz historią połączone z emocjami jakich dostarczyły przejażdżki największymi na świecie rollercoasterami sprawiły, że wyjazd…
