Zakończenie roku szkolnego klas czwartych.

Dziś żegnaliśmy naszych drogich Abiturientów. Uroczystość zakończenia roku szkolnego, która odbyła się w Hali im. Braci Korneluków na sopockich kortach, była wyjątkowo wzruszająca. 55 z 56 uczniów klas  czwartych  odebrało świadectwa ukończenia liceum. Wielu z nich otrzymało świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za sukcesy w sporcie, edukacji lub w życiu społecznym.

Swoją obecnością zaszczycili nas absolwenci SAT o których można z pewnością powiedzieć, że odnieśli życiowy sukces- Elżbieta Ziółkowska- prawnik, Łukasz Kaczmarek- doradca finansowy i Maciej Synówka- trener i komentator stacji Eurosport. Nasi Goście przekazali naszym Absolwentom garść pięknych porad życiowych i życzyli powodzenia podczas egzaminów maturalnych.

Bardzo ważnym i miłym dla nas akcentem było wystąpienie Wiceprezesa Polskiego Związku Tenisowego – Mariusza Ozdoby, który wręczył serdeczne podziękowania dla Sopockiej Akademii Tenisowej od Prezesa PZT- Dariusza Łukaszewskiego: ” Za wieloletni wkład w kształcenie i edukację zawodniczek i zawodników”.

Pięknym występem wokalnym urzekła nas Oliwia Wierzbicka – uczennica klasy IV b.

Trudno było się rozstać, rozmowom, uściskom i łzom wzruszenia nie było końca. Dziś pierwsze zdjęcia z uroczystości, ciąg dalszy nastąpi….

Sopocka Akademia Tenisowa

Instagram417