Sukces naszego Absolwenta Janka Zielińskiego!

Janek Zieliński jest absolwentem SAT Po świetnie zdanej u nas maturze podjął i ukończył studia na Georgia Uniwersytet. Jest Człowiekiem Sukcesu!!

Zawodnik PZT Team Jan Zieliński zdobył pierwszy tytuł w Wielkim Szlemie! W piątek #Polak i Su-Wei Hsieh z Tajwanu, rozstawieni z numerem 3., wygrali Australian Open 2024 pokonując w finale 6:7 (5-7), 6:4, 11-9 Brytyjczyka Neala Skupskiego i Amerykankę Desirae Krawczyk (nr 2.). Był to drugi występ Janka w wielkoszlemowym finale, bowiem przed rokiem – również w #Melbourne – otarł się o tytuł w deblu, w parze z Hugo Nysem z Monako (tym razem odpadli w ćwierćfinale).

 

Zieliński prosto z Australii uda się do Taszkientu na mecz Davis Cup z Uzbekistanem razem ze swoim trenerem Mariuszem Fyrstenbergiem, pełniącym funkcję kapitana reprezentacji #Polski. Oprócz niego w drużynie znaleźli się też: Hubert Hurkacz (Redeco #Wrocław), zawodniczy #PZTTeam Maks Kaśnikowski (CKT Grodzisk Mazowiecki) i Karol Drzewiecki (WKS Grunwald #Poznań), Kamil Majchrzak (WKT Mera #Warszawa) i jako rezerwowy junior Tomek Berkieta (Legia Tenis & Golf Warszawa).

 

Sopocka Akademia Tenisowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram417